Brusný papír 115x50000 P 280 PL31B
| Kód: | 10010143 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 934,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 771,95 Kč |
| Přepočtená cena: | 39,64 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 32,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Hrubost: | 280 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PL 31 B |
| Druh posypu: | polootevřený |
| Hmotnost: | 1.524 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, barva, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 4014855018260 |
| Katalog: | 3230 |
| Cena bez DPH: | 1 347,25 Kč |
| Cena s DPH | 1 630,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 767,60 Kč |
| Cena s DPH | 928,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 771,95 Kč |
| Cena s DPH | 934,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 292,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 563,41 Kč |