Brusný papír 150x50000 P 180 PS18E
| Kód: | 10010038 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 494,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 235,17 Kč |
| Přepočtená cena: | 63,94 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 52,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hrubost: | 180 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 18 E |
| Druh posypu: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 5907560018658 |
| Katalog: | 267354 |
| Cena bez DPH: | 1 095,44 Kč |
| Cena s DPH | 1 325,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 795,69 Kč |
| Cena s DPH | 2 172,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 972,78 Kč |
| Cena s DPH | 1 177,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 110,17 Kč |
| Cena s DPH | 1 343,30 Kč |