Brusný papír 200x50000 P 80 PS19F
| Kód: | 10010077 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 144,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 425,55 Kč |
| Přepočtená cena: | 177,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 146,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | karbid křemíku |
| Podklad: | brusný papír + plátno |
| Řada: | PS 19 F |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 8.59 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, parkety, podlahy |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 5907560019785 |
| Katalog: | 266777 |
| Cena bez DPH: | 1 525,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 845,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 377,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 666,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 469,25 Kč |
| Cena s DPH | 1 777,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 645,18 Kč |
| Cena s DPH | 1 990,67 Kč |