Brusný papír 95x50000 P 240 PL31B
| Kód: | 10010122 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 322,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 093,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 56,16 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 46,41 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 95 mm |
| Hrubost: | 240 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PL 31 B |
| Druh posypu: | polootevřený |
| Hmotnost: | 4.406 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, barva, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 4014855020386 |
| Katalog: | 3287 |
| Cena bez DPH: | 1 016,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 230,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 808,33 Kč |
| Cena s DPH | 978,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 795,69 Kč |
| Cena s DPH | 2 172,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 771,95 Kč |
| Cena s DPH | 934,06 Kč |