Brusný papír 95x50000 P 80 PS22F ACT
| Kód: | 10010080 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 950,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 612,19 Kč |
| Přepočtená cena: | 83,35 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 68,88 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 95 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 22 F ACT |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 2.836 kg |
| Použití podle materiálu: | tvrdé dřevo, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 4014855019410 |
| Katalog: | 20850 |
| Cena bez DPH: | 1 469,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 777,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 792,54 Kč |
| Cena s DPH | 958,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 246,37 Kč |
| Cena s DPH | 1 508,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 425,55 Kč |
| Cena s DPH | 4 144,92 Kč |