Brusný prstenec 45x30 P 80 777F
| Kód: | 10490068 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 32,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,41 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 45 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | cubitron |
| Podklad: | polyester |
| Řada: | 777F |
| Max. otáčky: | 10 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 10490068 |
| Cena bez DPH: | 259,50 Kč |
| Cena s DPH | 314,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 259,50 Kč |
| Cena s DPH | 314,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,92 Kč |
| Cena s DPH | 89,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,62 Kč |
| Cena s DPH | 28,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,37 Kč |
| Cena s DPH | 35,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,88 Kč |
| Cena s DPH | 32,52 Kč |