Brusný prstenec 80x314 P 40 777F
| Kód: | 10490090 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 89,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,92 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 80 mm |
| Délka: | 314 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | cubitron |
| Podklad: | polyester |
| Řada: | 777F |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 10490090 |
| Cena bez DPH: | 26,88 Kč |
| Cena s DPH | 32,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,84 Kč |
| Cena s DPH | 26,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,16 Kč |
| Cena s DPH | 24,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,20 Kč |
| Cena s DPH | 30,49 Kč |