Diamantový kotouč 100x22,2 DS600B Supra
| Kód: | 20020022 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 364,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 127,52 Kč |
| Přepočtená cena: | 57,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 47,85 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DS 600 B Supra |
| Typ: | brusný |
| Šířka segmentu: | 8,5 mm |
| Max. otáčky: | 15 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,5 mm |
| Počet segmentů: | 16 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, potěr, stavební materiály |
| EAN: | 4014855253104 |
| Katalog: | 330621 |
| Cena bez DPH: | 2 609,16 Kč |
| Cena s DPH | 3 157,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 715,08 Kč |
| Cena s DPH | 2 075,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 536,25 Kč |
| Cena s DPH | 3 068,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 500,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 815,00 Kč |