Diamantový kotouč 125x22,2 DS41 ALPHAline


| Kód: | 20020058 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 303,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 077,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 55,73 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 46,05 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DS41 ALPHAline |
| Typ: | brusný |
| Šířka segmentu: | 7,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.479 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, dlažba, středně tvrdá cihla |
| EAN: | 4011890076989 |
| Katalog: | 303603 |
| Cena bez DPH: | 1 178,40 Kč |
| Cena s DPH | 1 425,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 968,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 381,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 425,98 Kč |
| Cena s DPH | 2 935,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 391,50 Kč |
| Cena s DPH | 4 103,72 Kč |