Diamantový kotouč 140x22,2 TOTAL RXT
| Kód: | 20010725 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 2 210,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 827,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 93,84 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 77,55 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 140 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOTAL RXT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 11 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály, přírodní kamen, litina |
| Cena bez DPH: | 389,27 Kč |
| Cena s DPH | 471,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 788,30 Kč |
| Cena s DPH | 2 163,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 184,36 Kč |
| Cena s DPH | 1 433,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 032,32 Kč |
| Cena s DPH | 2 459,11 Kč |