Diamantový kotouč 150x22,2 KCR
| Kód: | 20010793 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 947,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 783,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 40,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 33,24 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | KCR |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.172 kg |
| Použití podle materiálu: | keramika, tvrdý materiál, stavební materiál, pálená cihla |
| Cena bez DPH: | 4 016,62 Kč |
| Cena s DPH | 4 860,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 133,64 Kč |
| Cena s DPH | 6 211,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 820,84 Kč |
| Cena s DPH | 5 833,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,56 Kč |
| Cena s DPH | 2 407,37 Kč |