Diamantový kotouč 180x22,2 DKC180 MAGG
| Kód: | 20010568 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 194,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,78 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,27 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,83 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKC180 MAGG |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Použití podle materiálu: | omítka, zdivo, pískovec, porobeton, cihla, stavební materiály |
| EAN: | 8591715250061 |
| Katalog: | DKC180 |
| Cena bez DPH: | 181,60 Kč |
| Cena s DPH | 219,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 357,28 Kč |
| Cena s DPH | 432,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 307,98 Kč |
| Cena s DPH | 372,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 653,76 Kč |
| Cena s DPH | 8 051,05 Kč |