Diamantový kotouč 180x22,2 DS10 PROline


| Kód: | 20020055 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 2 230,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 843,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 95,37 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 78,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DS10 PROline |
| Typ: | brusný |
| Šířka segmentu: | 8,0 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, dlažba, tvrdá cihla, pískovec |
| EAN: | 4011890089996 |
| Katalog: | 303766 |
| Cena bez DPH: | 2 674,80 Kč |
| Cena s DPH | 3 236,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 791,40 Kč |
| Cena s DPH | 957,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 715,72 Kč |
| Cena s DPH | 866,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 438,40 Kč |
| Cena s DPH | 1 740,46 Kč |