Diamantový kotouč 180x22,2 STANDARD CERAMIC
| Kód: | 20010828 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,11 Kč |
| Přepočtená cena: | 18,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 14,99 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | STANDARD CERAMIC |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.321 kg |
| Použití podle materiálu: | středně tvrdý obklad, keramická dlažba |
| EAN: | 5450248776123 |
| Katalog: | 70184608557 |
| Cena bez DPH: | 242,13 Kč |
| Cena s DPH | 292,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 738,84 Kč |
| Cena s DPH | 2 104,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 486,24 Kč |
| Cena s DPH | 588,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 368,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 656,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 534,68 Kč |
| Cena s DPH | 1 856,96 Kč |