Diamantový kotouč 180x25,4 DKCQ180 MAGG
| Kód: | 20010602 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 412,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 340,55 Kč |
| Přepočtená cena: | 17,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 14,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DKCQ180 MAGG |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Použití podle materiálu: | dlažba, keramický obklad |
| EAN: | 8591715200967 |
| Katalog: | DKCQ180 |
| Cena bez DPH: | 11 571,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 000,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 113,26 Kč |
| Cena s DPH | 13 447,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,45 Kč |
| Cena s DPH | 817,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 462,84 Kč |
| Cena s DPH | 560,04 Kč |