Diamantový kotouč 200x25,4 DKCQ200 MAGG
| Kód: | 20010603 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 608,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 26,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 21,53 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DKCQ200 MAGG |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 7 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.624 kg |
| Použití podle materiálu: | dlažba, keramický obklad |
| EAN: | 8591715311137 |
| Katalog: | DKCQ200 |
| Cena bez DPH: | 121,07 Kč |
| Cena s DPH | 146,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 746,79 Kč |
| Cena s DPH | 5 743,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 351,48 Kč |
| Cena s DPH | 425,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |