Diamantový kotouč 230x22,2 ATLAS BUILDING MATERIAL TURBO LASER
| Kód: | 20010278 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 1 037,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 857,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 44,37 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 36,67 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS BUILDING MATERIAL TURBO LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| Použití podle materiálu: | beton |
| EAN: | 5450248371625 |
| Katalog: | 70184626957 |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 001,73 Kč |
| Cena s DPH | 1 212,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 778,28 Kč |
| Cena s DPH | 2 151,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 916,85 Kč |
| Cena s DPH | 2 319,39 Kč |