Diamantový kotouč 230x22,2 DT900ACR Special
| Kód: | 20010469 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 329,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098,52 Kč |
| Přepočtená cena: | 56,39 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 46,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 ACR Speciál |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,1 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 12 |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály, sklo, dřevo, plast, guma |
| EAN: | 4014855411665 |
| Katalog: | 355725 |
| Cena bez DPH: | 695,19 Kč |
| Cena s DPH | 841,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289,47 Kč |
| Cena s DPH | 5 190,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,78 Kč |
| Cena s DPH | 194,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,16 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,96 Kč |