Diamantový kotouč 230x22,2 PRO GRANITE TURBO
| Kód: | 20010238 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 918,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 411,99 Kč |
| Přepočtená cena: | 125,08 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 103,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO GRANITE TURBO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.626 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, žula, tvrdá cihla, tvrdá dlažba, břidlice |
| EAN: | 5450248350996 |
| Katalog: | 70184626528 |
| Cena bez DPH: | 776,04 Kč |
| Cena s DPH | 939,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 526,64 Kč |
| Cena s DPH | 637,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 042,26 Kč |
| Cena s DPH | 10 941,13 Kč |