Diamantový kotouč 300x25,4 DG10 TOPline
| Kód: | 20010698 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 2 240,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 851,94 Kč |
| Přepočtená cena: | 95,06 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 78,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DG10 TOPline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 1.305 kg |
| Použití podle materiálu: | porcelán, keramika, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, tvrdá jemná kamenina |
| EAN: | 4011890082270 |
| Katalog: | 303608 |
| Cena bez DPH: | 12 460,14 Kč |
| Cena s DPH | 15 076,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 264,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 723,95 Kč |
| Cena s DPH | 3 295,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 783,00 Kč |
| Cena s DPH | 947,43 Kč |