Diamantový kotouč 300x25,4 LD410 SPEED TOPline
| Kód: | 20010679 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 3 462,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 861,72 Kč |
| Přepočtená cena: | 146,98 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 121,47 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | LD410 SPEED TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 17,0 mm |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, beton, armovaný beton, keramická taška, tvrdá cihla |
| EAN: | 4011890084939 |
| Katalog: | 303718 |
| Cena bez DPH: | 957,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 157,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 861,50 Kč |
| Cena s DPH | 2 252,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 372,28 Kč |
| Cena s DPH | 1 660,46 Kč |