Diamantový kotouč 300x20 CLASSIC UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010103 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 077,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 543,68 Kč |
| Přepočtená cena: | 131,56 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 108,73 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, obklad, cihla, kameninové výrobky |
| EAN: | 5450248353263 |
| Katalog: | 70184626822 |
| Cena bez DPH: | 3 164,18 Kč |
| Cena s DPH | 3 828,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 820,84 Kč |
| Cena s DPH | 5 833,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 552,78 Kč |
| Cena s DPH | 11 558,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 166,72 Kč |
| Cena s DPH | 5 041,73 Kč |