Diamantový kotouč 300x20 DT310UT Extra
| Kód: | 20010402 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 946,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 781,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 40,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 33,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 310 UT Extra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály |
| EAN: | 4014855275663 |
| Katalog: | 334092 |