Diamantový kotouč 300x20 DT350U Extra
| Kód: | 20010406 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 713,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 416,04 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 60,17 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 350 U Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 21 |
| Hmotnost: | 1.172 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály |
| EAN: | 4014855290758 |
| Katalog: | 336223 |
| Cena bez DPH: | 10 324,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 492,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 731,66 Kč |
| Cena s DPH | 6 935,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 379,69 Kč |
| Cena s DPH | 13 769,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |