Diamantový kotouč 300x20 DT612AB Supra
| Kód: | 20010532 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 459,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 032,32 Kč |
| Přepočtená cena: | 105,46 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 87,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 612 AB Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 18 |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, beton |
| EAN: | 4014855265626 |
| Katalog: | 332344 |
| Cena bez DPH: | 1 614,72 Kč |
| Cena s DPH | 1 953,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 778,28 Kč |
| Cena s DPH | 2 151,72 Kč |