Diamantový kotouč 300x25,4 DT900ACR Special
| Kód: | 20010471 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 963,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 622,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 83,34 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 68,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 ACR Speciál |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,1 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 6,0 mm |
| Počet segmentů: | 16 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály, sklo, dřevo, plast, guma |
| EAN: | 4014855411696 |
| Katalog: | 355727 |
| Cena bez DPH: | 3 376,81 Kč |
| Cena s DPH | 4 085,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 538,80 Kč |
| Cena s DPH | 5 491,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 850,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 658,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 026,61 Kč |
| Cena s DPH | 3 662,20 Kč |