Diamantový kotouč 300x25,4 LD40 PROline
| Kód: | 20010637 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 407,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 163,48 Kč |
| Přepočtená cena: | 60,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 49,77 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | LD40 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 1.305 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, středně tvrdá cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890072240 |
| Katalog: | 303437 |
| Cena bez DPH: | 1 930,24 Kč |
| Cena s DPH | 2 335,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 659,12 Kč |
| Cena s DPH | 14 107,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 779,74 Kč |
| Cena s DPH | 4 573,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 698,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 684,58 Kč |