Diamantový kotouč 350x20 CLASSIC ASPHALT
| Kód: | 20010164 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 5 190,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289,47 Kč |
| Přepočtená cena: | 221,76 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 183,27 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | CLASSIC ASPHALT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, asfalt na betonu, čerstvý beton, abrazivní stavební materiály |
| EAN: | 5450248353737 |
| Katalog: | 70184626878 |
| Cena bez DPH: | 336,40 Kč |
| Cena s DPH | 407,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,79 Kč |
| Cena s DPH | 232,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 333,79 Kč |
| Cena s DPH | 2 823,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Cena s DPH | 7 958,13 Kč |