Diamantový kotouč 350x20 PRO ASPHALT
| Kód: | 20010156 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 919,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 239,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 167,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 138,53 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | PRO ASPHALT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 1.247 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, asfalt na betonu, čerstvý beton, abrazivní stavební materiály |
| EAN: | 5450248802419 |
| Katalog: | 70184631580 |
| Cena bez DPH: | 1 665,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 015,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841,20 Kč |
| Cena s DPH | 5 857,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 324,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 492,04 Kč |