Diamantový kotouč 350x30/25,4 KCR
| Kód: | 20010798 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 4 105,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 393,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 175,81 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 145,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | KCR |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| Použití podle materiálu: | keramika, tvrdý materiál, stavební materiál, pálená cihla |