Diamantový kotouč 350x25,4 DT900ACR Special
| Kód: | 20010473 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 471,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 042,76 Kč |
| Přepočtená cena: | 105,65 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 87,32 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 ACR Speciál |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,1 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 6,0 mm |
| Počet segmentů: | 16 |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály, sklo, dřevo, plast, guma |
| EAN: | 4014855411719 |
| Katalog: | 355728 |
| Cena bez DPH: | 186,76 Kč |
| Cena s DPH | 225,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 196,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 788,30 Kč |
| Cena s DPH | 2 163,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 000,26 Kč |