Diamantový kotouč 350x25,4 EXTREME ASPHALT
| Kód: | 20010150 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 7 018,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 800,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 300,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 248,02 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME ASPHALT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.758 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, asfalt na betonu, čerstvý beton, abrazivní stavební materiály |
| EAN: | 5450248689393 |
| Katalog: | 70184694537 |
| Cena bez DPH: | 4 164,54 Kč |
| Cena s DPH | 5 039,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 329,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 582,25 Kč |
| Cena s DPH | 9 174,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |