Diamantový kotouč 350x25,4 EXTREME GRANITE
| Kód: | 20010232 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 6 404,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 293,02 Kč |
| Přepočtená cena: | 272,08 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 224,86 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME GRANITE |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, přírodní kámen, betonový překlad, bloky |
| EAN: | 5450248755210 |
| Katalog: | 70184603311 |
| Cena bez DPH: | 780,68 Kč |
| Cena s DPH | 944,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 001,73 Kč |
| Cena s DPH | 1 212,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 659,12 Kč |
| Cena s DPH | 14 107,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,96 Kč |
| Cena s DPH | 359,32 Kč |