Diamantový kotouč 350x25,4 PRO MARMO
| Kód: | 20010228 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 8 187,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 766,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 350,19 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 289,41 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PRO MARMO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,9 mm |
| Hmotnost: | 1.595 kg |
| Použití podle materiálu: | kompaktní přírodní kámen, plast, kompozitní materiál, pryskyřice |
| EAN: | 5450248298557 |
| Katalog: | 70184620244 |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 316,45 Kč |
| Cena s DPH | 7 642,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 390,84 Kč |
| Cena s DPH | 1 682,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 212,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 467,71 Kč |