Diamantový kotouč 350x25,4 PRO SILENCIO
| Kód: | 20010038 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 5 857,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 250,49 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 207,02 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PRO SILENCIO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, cihla, zámková dlažba |
| EAN: | 5450248741398 |
| Katalog: | 70184602811 |
| Cena bez DPH: | 1 694,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 050,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 585,76 Kč |
| Cena s DPH | 4 338,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 723,95 Kč |
| Cena s DPH | 3 295,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 151,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 603,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Cena s DPH | 244,14 Kč |