Diamantový kotouč 350x30/25,4 EXTREME UNIVERSAL LASER
| Kód: | 20010107 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 6 286,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 195,69 Kč |
| Přepočtená cena: | 268,94 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 222,27 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | EXTREME UNIVERSAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.615 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, stavební materiály |
| EAN: | 5450248218784 |
| Katalog: | 70184612283 |
| Cena bez DPH: | 11 379,69 Kč |
| Cena s DPH | 13 769,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 882,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 487,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 258,49 Kč |
| Cena s DPH | 7 572,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 818,72 Kč |
| Cena s DPH | 4 620,65 Kč |