Diamantový kotouč 400x20 PRO BETON SOFT
| Kód: | 20010844 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 4 322,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 571,91 Kč |
| Přepočtená cena: | 184,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 152,74 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | PRO BETON SOFT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 20 |
| Hmotnost: | 1.997 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248815365 |
| Katalog: | 70184631810 |
| Cena bez DPH: | 628,88 Kč |
| Cena s DPH | 760,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 274,30 Kč |
| Cena s DPH | 11 221,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 544,79 Kč |
| Cena s DPH | 659,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |