Diamantový kotouč 400x25,4 CLASSIC ASPHALT
| Kód: | 20010167 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 5 821,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 810,98 Kč |
| Přepočtená cena: | 248,93 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 205,72 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | CLASSIC ASPHALT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, asfalt na betonu, čerstvý beton, abrazivní stavební materiály |
| EAN: | 5450248353751 |
| Katalog: | 70184626880 |
| Cena bez DPH: | 596,70 Kč |
| Cena s DPH | 722,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 059,09 Kč |
| Cena s DPH | 6 121,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 423,16 Kč |
| Cena s DPH | 4 142,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 169,76 Kč |
| Cena s DPH | 3 835,41 Kč |