Diamantový kotouč 400x25,4 PRO BETON
| Kód: | 20010017 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 5 226,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 319,51 Kč |
| Přepočtená cena: | 223,54 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 184,75 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME GRES SILENCIO H15 |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.185 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248829133 |
| Katalog: | 70184632897 |
| Cena bez DPH: | 4 741,67 Kč |
| Cena s DPH | 5 737,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 780,44 Kč |
| Cena s DPH | 4 574,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 683,53 Kč |
| Cena s DPH | 5 667,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 778,20 Kč |
| Cena s DPH | 3 361,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 239,74 Kč |
| Cena s DPH | 7 550,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 250,32 Kč |
| Cena s DPH | 3 932,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 988,97 Kč |
| Cena s DPH | 9 666,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 113,26 Kč |
| Cena s DPH | 13 447,05 Kč |