Diamantový kotouč 500x25,4 DT900US Special
| Kód: | 20010454 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 7 243,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 986,76 Kč |
| Přepočtená cena: | 307,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 253,97 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 US Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,7 mm |
| Max. otáčky: | 3 900 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 36 |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály, žula |
| EAN: | 4014855275984 |
| Katalog: | 334066 |
| Cena bez DPH: | 2 027,68 Kč |
| Cena s DPH | 2 453,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 464,17 Kč |
| Cena s DPH | 2 981,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 429,78 Kč |
| Cena s DPH | 520,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 417,60 Kč |
| Cena s DPH | 505,30 Kč |