Diamantový kotouč 500x25,4 EXTREME ASPHALT
| Kód: | 20010153 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 12 809,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 586,05 Kč |
| Přepočtená cena: | 547,85 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 452,77 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME ASPHALT |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 4.427 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, asfalt na betonu, čerstvý beton, abrazivní stavební materiály |
| EAN: | 5450248695639 |
| Katalog: | 70184694913 |
| Cena bez DPH: | 2 993,96 Kč |
| Cena s DPH | 3 622,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 21 580,12 Kč |
| Cena s DPH | 26 111,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 527,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 873,85 Kč |
| Cena s DPH | 8 317,36 Kč |