Diamantový kotouč 500x25,4 STANDART BETON
| Kód: | 20010751 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 8 000,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 612,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 341,83 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 282,51 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | STANDART BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 4,0 mm |
| Max. otáčky: | 2 450 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 3.83 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, betonové zdivo a tvarovky, měkký a středně tvrdý stavební materiál, cihla |
| Cena bez DPH: | 3 567,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 316,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 316,45 Kč |
| Cena s DPH | 7 642,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,07 Kč |
| Cena s DPH | 146,50 Kč |