Kartáč 100x20-0,30 mm vlnitý
| Kód: | 10630107 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 46,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,62 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 8500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.267 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200110 |
| Katalog: | BL97016 |
| Cena bez DPH: | 51,41 Kč |
| Cena s DPH | 62,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,66 Kč |
| Cena s DPH | 28,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,12 Kč |
| Cena s DPH | 29,18 Kč |