Kartáč 12-0,30 mm koncový stopkový vlnitý
| Kód: | 10630118 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 28,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,66 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 12 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.028 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200226 |
| Katalog: | BL97028 |
| Cena bez DPH: | 65,58 Kč |
| Cena s DPH | 79,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,03 Kč |
| Cena s DPH | 146,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,12 Kč |
| Cena s DPH | 26,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,92 Kč |
| Cena s DPH | 446,39 Kč |