Kartáč 125x10-0,30 mm M14 miskový vlnitá MOSAZ
| Kód: | 10630014 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 117,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 96,69 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,97 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,11 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Upínání: | M14 |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | miskový |
| Max. otáčky: | 12 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804088998 |
| Katalog: | 21901 |
| Cena bez DPH: | 22,12 Kč |
| Cena s DPH | 26,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,88 Kč |
| Cena s DPH | 78,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,82 Kč |
| Cena s DPH | 32,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 143,07 Kč |
| Cena s DPH | 173,12 Kč |