Kartáč 200x22,2-0,50 mm copánkový, 34 copů
| Kód: | 10630144 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 250,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,63 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,79 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 8500 l/min. |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200523 |
| Katalog: | BL97200 |
| Cena bez DPH: | 151,15 Kč |
| Cena s DPH | 182,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 118,30 Kč |
| Cena s DPH | 143,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,61 Kč |
| Cena s DPH | 89,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 189,64 Kč |
| Cena s DPH | 229,47 Kč |