Kartáč 200x32-0,30 mm vlnitý
| Kód: | 10630111 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 203,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 167,98 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,63 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,14 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200158 |
| Katalog: | BL97020 |
| Cena bez DPH: | 330,83 Kč |
| Cena s DPH | 400,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,76 Kč |
| Cena s DPH | 75,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,60 Kč |
| Cena s DPH | 72,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,69 Kč |
| Cena s DPH | 64,96 Kč |