Kartáč 24-0,30 mm koncový vlnitý
| Kód: | 10630120 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 32,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,39 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,15 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 24 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200240 |
| Katalog: | BL97030 |
| Cena bez DPH: | 69,70 Kč |
| Cena s DPH | 84,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,60 Kč |
| Cena s DPH | 49,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,69 Kč |
| Cena s DPH | 71,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 98,28 Kč |
| Cena s DPH | 118,92 Kč |