Kartáč 50-0,30-6 mm stopkový hrnkový konický vlnitý
| Kód: | 10630130 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 50 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | hrnkový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200349 |
| Katalog: | BL97056 |
| Cena bez DPH: | 25,68 Kč |
| Cena s DPH | 31,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,20 Kč |
| Cena s DPH | 46,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,76 Kč |
| Cena s DPH | 75,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 89,35 Kč |
| Cena s DPH | 108,11 Kč |