Kartáč 50-0,30-6 mm stopkový vlnitá MOSAZ
| Kód: | 10630091 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 54,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,35 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,94 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 50 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát mosazný |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 6 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715500111 |
| Katalog: | 040012 |